Kvinnen sto ulovlig parkert på sykkelfeltet i Grønlandsleiret mens hun satt i bilen og ringte inn til kebabsjappa for å få levert mat til bilen.Illustrasjonsfoto: Jarl Fr. Erichsen / NTB
Gikk løs på bybetjent etter å ha fått p-bot i sykkelfelt på Grønland. Nå må kvinnen (47) i fengsel
47-åringen sto parkert med bil i sykkelfeltet og ringte inn en bestilling til kebabsjappa noen meter unna i Grønlandsleiret. Og ble så provosert av p-bot fra en bybetjent at hun ble voldelig. Nå må kvinnen i fengsel.
Som abonnent får du tilgang til stort, smått og nytt om det som skjer i nærmiljøet ditt. Et abonnement gir tilgang til alt innhold og vi har følgende tilbud
NB: Vi bytter abonnementsløsning i disse dager. Om du er abonnent og ikke får tilgang på avisa, logg deg inn med brukernavnet ditt og legg inn nytt passord.
1 Måned 1 kr
Fornyes automatisk til 130,- per måned. Avslutt når som helst via min side eller kundeservice.