Sporveiens administrerende direktør Birte Sjule i T-banesporet på Ryen da leverandør av nye T-banevogner ble offentliggjort. Foto: Arnsten Linstad
Sporveiens administrerende direktør Birte Sjule i T-banesporet på Ryen da leverandør av nye T-banevogner ble offentliggjort onsdag.

Toppsjefen forsvarer Sporveiens valg av leverandør knyttet til ulovlige israelske bosettinger: – Har gjort grundig etisk vurdering

Publisert

Vil du lese artikkelen?
Abonner og få full tilgang til VårtOslo

Som abonnent får du tilgang til de små og store nyhetene om det som skjer i Oslo og nærmiljøet ditt. Lokalnyheter fra en uavhengig, redaktørstyrt og pålitelig redaksjon med ❤️​​​​​​​ for Oslo.

​​​​​​​1 måned for kun 1 kr

Prøv VårtOslo i en måned for 1 krone. Fornyes deretter automatisk til 159 kroner hver måned. ​​​​​​​​​​​​​

BESTILL

Årsabonnement

Et år med alt innhold på VårtOslo for 1590 kroner. Abonnementet fornyes automatisk om et år.

BESTILL

Ingen bindingstid. Abonnementet løper til det sies opp. Avslutt når som helst via min side eller kundeservice.
Powered by Labrador CMS