
Liverpool-fans – Se her! Ny Liverpool FC-butikk på Ullevål stadion
Nordens første Liverpool fanbutikk åpnet på Ullevål stadion i går. I butikken fins blant annet den splitter nye Liverpool-drakten med originalt trykk.
Det er Unisport, som selger fotballprodukter, som står bak den nye butikken på Ullevål stadion. Dermed får Liverpool-fans sjansen til å oppleve det fantastiske atmosfæren fra Anfield litt tettere på.
Åpningen av butikken skjer samtidig med lanseringen av den nye hjemmedrakten til LiverpooI. I butikken fins en mengde offisielle Liverpool FC-produkter.

– Da vi fikk muligheten til å dele «The Liverpool FC experience» med det norske folk, var det en enkel avgjørelse. Unisports oppdrag er å gjøre fotballdrømmer til virkelighet. Og siden mange ikke har mulighet til å komme til Anfield, er det en god følelse å kunne dele litt av Anfield med forbrukerne, sier Michael Burk, som er direktør i Unisport

Om Unisport
Unisport selger fotballsko, fotballdrakter og annet utstyr på nettet.
Unisport er også en medieplattform for fotballrelatert innhold. De har flagship-butikker i Paris, København, Stockholm, og nå Oslo.