Grüner-keeper Quentin Papillon stengte nesten buret lørdag ettermiddag. Men kunne likevel ikke forhindre lagets tredje tap på rad.Foto: Christian Boger
- Vi må bli bedre til å skyte, mener Grüner-kaptein etter nok et nederlag
Tidlig i høst manglet det ikke på optimisme hos Grüner hockey. Men med en tung seriestart er tonen en litt annen. — Det ser ut som vi skal ha pucken på målstreken før vi skyter, sukker Grüner-trener Morten Elverud etter tap for Lillehammer.
Som abonnent får du tilgang til stort, smått og nytt om det som skjer i nærmiljøet ditt. Et abonnement gir tilgang til alt innhold og vi har følgende tilbud
NB: Vi bytter abonnementsløsning i disse dager. Om du er abonnent og ikke får tilgang på avisa, logg deg inn med brukernavnet ditt og legg inn nytt passord.
Prøv oss til august for kr 1,-
Fornyes automatisk til 130,- per måned. Avslutt når som helst via min side eller kundeservice.