16-åringen Stian Solberg ble kåret til Vålerenga hockeys beste spiller i september. — Det er utrolig morsomt å spille med disse gutta, sier han.
16-åringen Stian Solberg ble kåret til Vålerenga hockeys beste spiller i september. — Det er utrolig morsomt å spille med disse gutta, sier han.

Vålerengas stortalent Stian Solberg (16) linkes allerede til National Hockey League. Selv stresser han ikke med å komme seg dit

Fra et lite gjennombrudd i fjor, har 16-åringen Stian Solberg hittil i år vært en av Vålerenga hockeys beste spillere. Ekspertene tviler ikke på en fremtid i National Hockey League for Solberg, og unggutten har fått flere tilbud fra utenlandske klubber. Likevel har han valgt å bli i Vålerenga for nå. – Det er fantastisk å spille med disse gutta, sier han.

Publisert

Abonner på VårtOslo.
Tegn deg her og få tilgang til alle artikler på VårtOslo.

Som abonnent får du tilgang til stort, smått og nytt om det som skjer i nærmiljøet ditt.
Et abonnement gir tilgang til alt innhold og vi har følgende tilbud

1 Måned
1 kr

Fornyes automatisk til 130,- per måned. Avslutt når som helst via min side eller kundeservice.

Kjøp

Powered by Labrador CMS