Det var hektisk, men absolutt håndterbar trafikk inn og ut i den gamle bensinstasjonspaviljongen i helgen. Kiosk Oslo satser også på morgenmarkedet med bussholdeplass i nærheten og mange bydelspendlere i strøket.Foto: Privat
Knallstart for Kiosk Oslo med lokalt brent kaffe og nærbakst i den gamle bensinstasjonen på Vålerenga
Kari Anne Solfjeld Eid forteller at åpningshelgen i Oslos minste kaffebar mellom Galgeberg og Vålerenga gikk som smurt. — Takket være erfarne folk og et godt team!
Som abonnent får du tilgang til stort, smått og nytt om det som skjer i nærmiljøet ditt. Et abonnement gir tilgang til alt innhold og vi har følgende tilbud
NB: Vi bytter abonnementsløsning i disse dager. Om du er abonnent og ikke får tilgang på avisa, logg deg inn med brukernavnet ditt og legg inn nytt passord.
Prøv oss til august for kr 1,-
Fornyes automatisk til 130,- per måned. Avslutt når som helst via min side eller kundeservice.